Beşiktaş’ın hedefinde Trabzonspor’un eski yıldızı var! Beşiktaş’ın hedefinde Trabzonspor’un eski yıldızı var!

Teknik direktör Abdullah Avcı’nın bu haftaki Giresunspor maçında ilk 11’de değişime gideceği öğrenilirken forma şansı bulmayan isimlerin forma şansı bulması bekleniyor!

Kırmızı kart gören Bartra’nın yerine stopere Gbamin geçecek. Sakatlanan Visca’nın yokluğunda genç Naci Ünüvar’ın 11’debaşlaması bekleniyor. Avcı, orta saha ve her iki bekte de neşteri vurabilir. Savunmanın sağında bu kez Larsen olacak.

Sol tarafta form düşüklüğü yaşayan Eren Elmalı’nın yerine genç Arif Boşluk göreve hazır. Siopis - Bakasetas - Abdülkadir üçlüsü de Giresunspor maçında değişebilir. Abdullah Avcı, Enis Bardhi ve Hamsik’e bu kez daha fazla süre vermeyi planlıyor. Forvette ise Maxi Gomez, Umut Bozok’a göre bir adım önde gözüküyor.

Sezon başında Ajax'tan kiralanan Naci Ünüvar, uzun süreforma şansı bekledikten sonra kupadaki Samsunspor maçına 11'de başlamıştı. Genç kanat oyuncusu, attığı 2 golle karşılaşmaya damga vururken, Visca'nın sakatlığının ardından Trabzonspor'un kurtarıcısı olabilir. 19 yaşındaki yıldız, Giresunspor maçında ligde ilk kez 11'de olmaya hazırlanıyor.