1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor Oğuzhan’ı şartlı düşünüyor!
Trabzonspor Oğuzhan’ı şartlı düşünüyor!

Trabzonspor Oğuzhan’ı şartlı düşünüyor!

Beşiktaş’tan ayrılmasına kesin gözü ile bakılan, Beşiktaş’ın Trabzonlu futbolcusu Oğuzhan Özyakup’un babası ile Trabzonspor’un, şartlı olarak temas kurduğu iddia edildi.

A+A-

61trabzonhaber.com - Trabzonspor  yönetimi Beşiktaş’ın Trabzonlu oyuncusu Oğuzhan Özyakup’u şartlı olarak düşünüyor. Siyah Beyazlı yönetimin  gözden çıkardığı ve sezon sonunda  ayrılığına  kesin gözü ile bakılan Oğuzhan Özyakup için Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun, “1.3 milyon Euro garanti ücreti kabul ederse almaya sıcak bakarım”  dediği ileri sürülüyor. Trabzonspor kulübüne  yakın çevreler, Trabzonspor kulübünün,  oyuncunun babası ile temasa geçtiğini  ileri sürerek; henüz görüşmelerde  önemli bir aşama kaydedilmediğini ama görüşmelerin sürdüğünü  ileri sürüyor. Oğuzhan’ın,  Avrupa’dan da bir kulüple görüştüğü öğrenilirken,  babasının  Trabzonspor’a  çok sıcak baktığı ama ücreti az bulduğu ileri sürülüyor.

Bilindiği gibi Oğuzhan Özyakup, Avrupa’dan Türkiye’ye  geleceği dönem, babası tarafından Trabzonspor’a önerilmiş, dönemin asbaşkanı Nevzat Şakar ile Trabzon’da  görüşme masasına oturmuştu. Fakat o dönemin başkanı Sadri Şener, yabancı futbolculara para saçarken, Oğuzhan için  300 bin Euro’luk  fark nedeniyle oyuncunun transferine rest çekmişti.