Trabzonspor’a önerilmişti yıldız ismin yeni takımı belli oldu! Trabzonspor’a önerilmişti yıldız ismin yeni takımı belli oldu!

61trabzonhaber/spor

Trabzonspor'un eski milli sol beki ve teknik adam Abdullah Ercan, Trabzonspor'un performansındaki vasat görüntüyü hem yönetim hem de teknik heyete bağlayarak, "Sezon başı takım iyi hazırlanmamış. Bu her halinden belli. Gerekli yüklemeler yapılamamış. Ayrıca transferlerin önemli bir kısmı çok geç yapıldığından yeterince antrenmanlara katılamadı. Bu durum fiziksel sorunlar yarattı. Fiziksel sorunlara bağlı olarak sonuçsal sorunlar gelince psikolojik olarak güven duygusu da dip yaptı" dedi.

Hazırlık maçlarında dikkat çeken genç Arif için de konuşan Abdullah Ercan, Abdullah Avcı'ya da göndermede bulunarak, "Ben her daim genç oyuncuların süre almasından yanayım. Sağ olsun sayın Avcı da gençlere çok şans veriyor! İşin bu tarafı bir yana ama gerçekte baktığımızda Arif, çok şişirilmemeli. Çok abartılmamalı. İyi bir yetenek. Onu ben olsam Eren'e alternatif yaparım. Yani Eren yoksa onu sahaya atarım. Sol bekte yabancı tercihi kullanmam" diye konuştu.