1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor izleme komitesinden taarruz!
Trabzonspor izleme komitesinden taarruz!

Trabzonspor izleme komitesinden taarruz!

Ekonomik sıkıntılar ve alt yapı kökenli oyuncuların başarılı performansı sonrası, gözünü genç yeteneklere diken Trabzonspor’da, izleme komitesi Avrupa’yı adım adım tarıyor.

A+A-

61TRABZONHABER - Trabzonspor  izleme komitesi üyeleri  gerek Türkiye gerekse Avrupa’da çok sıkı  bir  araştırma  içinde. Edinilen bilgiye   göre  gelecek sezon,  yeni yıldızlar  çıkarmayı planlayan  Trabzonspor kurmayları,  bu amaca  dönük olarak  izleme komitesinden geniş çaplı raporlar alıyor. Türkiye ve Avrupa üzerinde  büyük tarama  yapan izleme komitesi üyelerinin şu ana kadar  yönetime 15  genç yetenek oyuncu ismi sunduğu öğrenilirken,  bu yöndeki raporun  15 Mayıs tarihinde tamamlanacağı  bilgisine ulaşıldı. Trabzonspor izleme komitesinde görev yapan  teknik adamların,  çapraz izleme  yönetimi  ile  futbolcuları takip ederek, hata payını en aza indirgeme yoluna gittikleri  öğrenildi. Şu an Avrupa’da  görevli dört  teknik adamın bulunduğu ve bu isimlerin yaklaşık 3 hafta  daha Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda  gibi ülkelerde kalacağı belirtiliyor.

Trabzonspor transfer izleme komitesi üyelerinin  sundukları raporlar, öncelikli olarak  İhsan Derelioğlu’nda toplanıyor. Derelioğlu  bu raporları  Özkan Sümer ve Ünal Karaman ile paylaşıp, son karar verildikten sonra,  yönetim haberdar  ediliyor.