Trabzonspor kulübünün resmi sitesinden yapılan açıklamada ‘’ Trabzonsporumuz ile Galatasaray arasında 28 Ağustos Pazar akşamı Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda oynanacak Spor Toto Süper Lig 4. hafta maçının biletleri bugün satışa çıktı.

Karşılaşmanın biletleri bugün (26 Ağustos Cuma) 17.00 itibarıyla satışa sunuldu.

Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir:

VIP Platinum: 1.500 TL

VIP Gold: 1.250 TL

VIP Silver: 1.000 TL

Batı: 500 TL

Doğu: 400 TL

Fırtına: -

Kale Arkaları: -

Misafir: 250 TL

- Fırtına ve Kale Arkası tribünlerimizde yer alan koltukların tamamının kombine olarak satılması nedeniyle bilet satışı gerçekleştirilmeyecektir.

İl Güvenlik Kurulu Kararı ile son 90 gün içinde Galatasaray A.Ş. logolu Passolig kartlarını iptal edip, Trabzonspor A.Ş. logolu Passolig kart çıkaran kişilere bilet satışı yapılmayacaktır.

Misafir takım biletleri 27.08.2022 14:00'da satışa açılacaktır.

Trabzonspor A.Ş. biletleri, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Trabzonspor A.Ş. logolu kartlar ile satın alınabilir. Maç günü ev sahibi tribün biletleri Galatasaray A.Ş. logolu Passolig kartlar hariç, diğer tüm Passolig kartlar ile satın alınabilecektir.

Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

Engelli biletleri, karşılaşma biletlerinin satışa çıkmasıyla birlikte Atatürk Alanı Passolig gişelerinden tanımlanacaktır.

Passolig gişeleri, Passo uygulama ve passo.com.tr adresinden satışa sunulan elektronik biletler, sadece Trabzonspor Passolig kartlar ile satın alınabilecektir.

Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

7 yaş ve altı ücretsizdir.

Passolig gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı takdirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.

Bir taraftar farklı T.C. kimlik numaraları girerek 5 bilet alma hakkına sahip olacaktır.’’ İfadelerine yer verildi.