1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor bir teknik adamla daha görüşmelere başladı
Trabzonspor bir teknik adamla daha görüşmelere başladı

Trabzonspor bir teknik adamla daha görüşmelere başladı

Hüseyin Çimşir ile yollarını ayıran Trabzonspor, teknik direktör görevi için Kayserispor'u çalıştıran Robert Prosinecki ile görüşmelere başladı.

A+A-

Trabzonspor’un, teknik direktörlük görevi için Kayserispor'u çalıştıran Robert Prosinecki ile görüşmelere başladığı belirtildi.

Fanatik'te yer alan habere göre; Bu sezon şampiyonluğu Başakşehir'e kaptıran ve Ünal Karaman'dan sonra takımın başına geçen Hüseyin Çimşir'le de yolların ayrıldığı Trabzonspor'da teknik direktör arayışları devam ediyor. Abdullah Avcı'yla da görüşen yönetimde bir grubun Robert Prosinecki isminden yana olduğu öğrenildi. Taraflar ilk görüşmelerini de gerçekleştirdiler.

Hoca arayışında sıkı çalışan yönetim ise bu konuda adeta ikiye bölündü. Bir taraf Abdullah Avcı'yı isterken diğer grup ise Robert Prosinecki'de ısrarcı. Abdullah Avcı'yla birçok konuda istişarede bulunan yönetim Hırvat teknik adamla da görüşmelere başladı.

1 milyon Euro istedi!

51 yaşındaki teknik adam görüşmelerde Trabzonspor'dan yıllık 1 milyon Euro talep etti. Yönetim de bu rakama sıcak bakıyor. Öte yandan Prosinecki'yle Hatayspor'un da irtibatta olduğu öğrenildi.