Trabzonspor UEFA Konferans Ligi’nde 16 Şubat Perşembe akşamı Basel ile karşılaşacak! Bilet gelirlerinin hepsinin depremzedelere gideceği maç ile ilgili Trabzonspor:

‘’ Takımımızın UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde oynayacağı Basel maçı biletleri bugün (Pazartesi) saat 15.00 itibarıyla satışa sunulacak.

16 Şubat Perşembe saat 20.45'te Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda oynanacak ve tüm gelirinin depremzedelere aktarılacağı bu müsabakada kombineler geçerli olmayacak.

Tüm takımlara ait passolig kartları ile satın alınabilecek maçın bilet fiyatları şöyle:

1. Kategori: VİP Platinum: ₺750

2. Kategori: VIP Gold: ₺500

3. Kategori: VIP Silver: ₺400

4. Kategori: Batı: ₺250

5. Kategori: Doğu: ₺200

6. Kategori: Yavru Fırtına: ₺125

7. Kategori: Güney Kale Arkası ve Kuzey Kale Arkası: ₺100

- Biletler, tüm takımlara ait passolig kartları ile satın alınabilecektir. Herhangi bir logo sınırlaması olmayacaktır.

- Müsabakada hem e-bilet hem de pdf bilet uygulaması geçerli olacaktır. Passolig kart zorunlu değildir. Passolig kartı olmayan taraftarlarımız www.passo.com.tr ve Passo Mobil uygulaması üzerinden satın aldıkları biletlerin çıktısındaki QR kodunu okutarak müsabakaya giriş yapabileceklerdir.

- 2022-2023 sezonu kombineleri bu karşılaşma özelinde geçerli olmayacaktır.

- Engelli Tribün biletleri maçın satışa açılmasıyla birlikte Atatürk alanı Passolig gişelerinden alınabilecektir.

- Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 20 bilet alma hakkına sahip olacaktır.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Passolig gişelerinin çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden iki saat önce kapılar açılır.’’ Açıklamasını yaptı.