1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor Ahmet Hakan, Muhammet Akpınar ve Niyazi’den çok umutlu!
Trabzonspor Ahmet Hakan, Muhammet Akpınar ve Niyazi’den çok umutlu!

Trabzonspor Ahmet Hakan, Muhammet Akpınar ve Niyazi’den çok umutlu!

Yeni yıldızlar yetiştirmeyi hedefleyen Trabzonspor ‘da gözler, yine alt yapıda. Biraz gecikmeli beklense de Ahmet Hakan Sevinç, Muhammet Akpınar ve Niyazi Kılıç herkesin umudu.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor  yönetim ve teknik heyetinin  sabırla  beklediği üç isim belli. Bordo mavili takımda  yeni Abdülkadir ve Yusuflar beklenirken,  üç ayrı yaş kategorisinde  o isimlerden özel  olarak beklentiler had safhada!   U15  takımının  forvet ve forvet arkası oynayabilen ismi Niyazi Kılıç için oyuncuyu bilen tanıyan spor adamlarına göre  için üç yıl içinde A takıma yükselecek bir kapasiteye  sahip. Hem tekniği ve hem de yaşına  göre fiziği  güçlü bir isim olarak dikkat çekiyor.  Kendi yaş kategorisinde milli  olan Niyazi Kılıç’tan  beklentiler  çok büyük.

2bc21234-acbb-4944-8647-0354110a6598.jpg

Trabzonspor teknik heyet ve kurmaylarının en büyük beklentilerinden birisi de 17 yaş takımının santraforu ve takım kaptanı Muhammet Akpınar. Güçlü fiziği, oyun anlayışı ve bitirici gol vuruşları ile  daha şimdiden bir çok spor adamı ve yabancı takımlar dahi kendisini takip ediyor. Gol makinesi lakaplı genç oyuncunun, Haziran kampında  Trabzonspor A takımının Avrupa kamp çalışmalarına dahil edilmesi bekleniyor. 

54463872_374280806506998_6549237487541607505_n.jpg

Trabzonspor’un en talihsizlerinden birisi olsa  da teknik adamlar  ondan hala çok şeyler bekliyor. “En az  Abdülkadir kadar yetenekli”  denilmesine ve A takıma imza atmasına rağmen bir türlü sakatlıklardan kurtulamayan ve iki kez ameliyat olarak futbola uzun zaman ara veren  20 yaşındaki Ahmet hakan Sevinç. En son Galatasaray  doktoruna ameliyat olan  süper  yeteneğin, Galatasaray kulüp doktorunun verdiği plan dahilinde bireysel  çalışmalara başladığı öğrenildi. Ahmet Hakan’ın takım çalışmalarına Ağustos  gibi başlayacağı, Hazır olmasının Eylül sonu veya Ekim ayı olacağı ifade ediliyor. Bütün otoriteler, oyuncunun  sakatlık geçirmemesi halinde  2020 Haziran’ın da Trabzonspor A takımında  banko oyuncu olarak yerini alacağını konuşuyor.

ahmet-hakan-sevinc.jpg