1. WEB TV

  2. BÖLGESEL

  3. Trabzon’da skandal görüntüler! Eğlence mekanları korona saçıyor

Trabzon’da skandal görüntüler! Eğlence mekanları korona saçıyor

Trabzon'da eğlence mekanlarında kaydedilen görüntüler ağızları açık bıraktı. Koronavirüs tedbirlerini yerle bir eden görüntüler tepki çekti.

Korona virüs salgınını önlemek amacıyla eğlence mekanlarının geçici olarak kapatılmasına rağmen eğlenceler Türkiye’nin dört bir yanında tam gaz devam ediyor. Birçok ilde son günlerde medyada sıkça yer alan yat partileri, tedbirli vatandaşları çileden çıkartırken, benzer görüntüler de Trabzon’da yaşanmaya devam ediyor.

Salgına rağmen ne maske takan ne de sosyal mesafeye uyan onlarca kişi “pes” dedirtti. Adeta virüse meydan okunan partilerden bu görüntüler dün gece çekildi.

Trabzon’da mevcut eğlence mekanları ve gece kulüpleri faaliyetlerine devam ediyor. Onlarca insanın hınca hınç doldurduğu mekanlarda maske ve sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı görülürken, virüse adeta meydan okundu.

Öte yandan korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler sonrasında salgının yayılmasını engellemek amacıyla eğlence mekanları geçici olarak kapatılmıştı. 1 Haziran’da normalleşme adımları atıldı ancak eğlence mekanlarının açılmasına henüz onay verilmedi.

Hal böyle olunca Trabzon’daki eğlence mekanlarının faaliyetlerine nasıl devam ettikleri merak konusu oldu.

Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler büyük tepkilere neden olurken, Trabzon’da denetimin sıfır olduğu yönünde eleştiriler yapıldı.

02 Ağustos 2020 Pazar 21:14
Benzer Videolar