1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Trabzon’da bu yollar trafiğe kapatılacak
Trabzon’da bu yollar trafiğe kapatılacak

Trabzon’da bu yollar trafiğe kapatılacak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından duyuru yapıldı ve yapılacak çalışmalar nedeniyle bazı yolların trafiğe kapalı olacağı konusunda bilgilendirmede bulunuldu.

A+A-

Trabzon’da 16 gün boyunca bazı yollar trafiğe kapatılacak. Büyükşehir Belediyesi konu hakkında vatandaşları bilgilendirdi. Bu kapsamda Kahramanmaraş ve Islahhane Caddelerinde doğalgaz çalışması yapılacağı aktarılırken, çalışma nedeniyle Kahramanmaraş caddesi kademeli olarak Islahhane caddesi ise sürekli olarak 14-30 Mayıs tarihleri arasında trafiğe kapatılacak.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin duyurusu şöyle:

“Ortahisar ilçesinin Pazarkapı Mahallesi sınırları içinde bulunan Kahramanmaraş ve Islahhane caddelerinde, AKSA Karadeniz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından bağlantı hattı imalatı ve yüzey kaplama çalışması yapılacağından Ulaşım Trafik Düzenleme Kurulu (UTK) kararı uyarınca;

14-30 Mayıs 2019 tarihlerinde, 08.00-18.00 saatleri arasında Kahramanmaraş Caddesi kademeli olarak araç trafiğine kapatılacak olup araç sirkülasyonu tek şeritten sağlanacaktır. Aynı tarih ve saatlerde Islahhane Caddesi araç trafiğine kapatılacaktır.”