1. HABERLER

  2. SPOR

  3. TFF, Trabzonspor Beşiktaş maçında görev değişikliğine gitti!
TFF, Trabzonspor Beşiktaş maçında görev değişikliğine gitti!

TFF, Trabzonspor Beşiktaş maçında görev değişikliğine gitti!

Kavgalı isimler hakem Fırat Aydınus ile temsilci Cenk Altun, önce Trabzonspor Beşiktaş maçında görevlendirildi. Sonra yeniden görevlendirme ile Altun başka maça verildi.

A+A-

Trabzonspor Beşiktaş arasında Cumartesi akşamı oynanacak olan müsabakanın  TFF temsilcisi  değişti. Fırat Aydınus ile kavgalı ve küs olan Cenk Altun, önce  Trabzon -Beşiktaş maçı için görevlendirildi. Sonrasında ise Bursaspor - Göztepe maçının  TFF temsilcisi Hakan Taşçı ile yer değiştirildi. Trabzonspor- Beşiktaş maçına ilk olarak atanan temsilci Cenk Altun’un,  Ligin 24. haftasında oynanan Malatyaspor -Başakşehir maçında yardımcısı ile tartışan hakem Fırat Aydınus’u,  Türkiye Futbol Federasyonuna rapor eden temsilci  olduğu biliniyor. Aydınus,  söz konusu  temsilci ile  o rapor sonrası kavgalıydı. Fakat Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan ilk görevlendirme paylaşımında, temsilci Cenk Altun’un Trabzonspor Beşiktaş  maçına  görevlendirilmesi yapıldı.

1.jpeg

İki kavgalı ismin aynı maça atanmasına bazı tepkiler gelince, TFF önce açıkladığı isimleri  sitesinden kaldırdı.  Bir süre sonra  yayınlanan yeni  listede ise  Trabzon- Beşiktaş maçının temsilcisi ile Bursaspor- Göztepe  maçının temsilcisinin yer değiştirildiği  görüldü.

2-ci.jpg