1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar, Ağaoğlu’ndan sesini yükseltmesini istedi!
Taraftar, Ağaoğlu’ndan sesini yükseltmesini istedi!

Taraftar, Ağaoğlu’ndan sesini yükseltmesini istedi!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu’na, Fenerbahçe maçı öncesi telefon ve sms yağmuru... Bordo mavili taraftarlar, önemli karşılaşmaya ataması yapılan, hakem Cüneyt Çakır için başkandan sesini yükseltmesini istiyor.

A+A-

61TRABZONHABER - Trabzonspor  taraftarı,  sosyal medya  üzerinde en çok hakem Cüneyt Çakır’ı  gündem haline getirdi. Hafta sonu Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanacak olan müsabakanın hakemi olarak MHK tarafından Çakır’ın atamasının yapıldığının duyulmasıyla birlikte Trabzonspor taraftarı, Cüneyt Çakır’a büyük bir tepki verdi. Bordo mavili taraftarlar bununla da kalmayıp, Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun da  sesini yükseltmesini istedi. Trabzonspor taraftarları,  hakem Cüneyt Çakır’a  asla  güvenmediklerini ifade eden  mesajları , Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu’na göndererek,  başkan Ağaoğlu’nun spor medyası önünde  maçtan evvel  bazı  uyarı ve ikazları gündeme  taşımasını istedi. Edinilen bilgiye göre Trabzonspor taraftarları,  Ahmet Ağaoğlu’nun telefonunu adeta istila etti.

Öte yandan kulübe yakın çevreler ise, Trabzonspor’un  yönetim  bildirisi olarak yarın  resmi internet sitesi  üzerinden uyarı amaçlı bir  mesaj yayınlayabileceğine dikkat çekiyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun  ise bir açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.