1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Soylu duyurdu! Küçükçekmece'deki sapık yakalandı
Soylu duyurdu! Küçükçekmece'deki sapık yakalandı

Soylu duyurdu! Küçükçekmece'deki sapık yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmekle suçlanan zanlının yakalandığını duyurdu.

A+A-

İstanbul Küçükçekmece'deki Kanarya Mahallesi'nde 22 Nisan Pazartesi günü evinin önünde oynayan 5 yaşındaki kız çocuğu, bir ara sokakta cinsel istismara uğramıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından basın mensuplarına yapılan açıklamada Küçükçekmece'de istismarı gerçekleştirilen failin yakalandığı bilgisi paylaşıldı. 

İstanbul Küçükçekmece'de gerçekleşen korkunç olayın failinin yakalanmasına ilişkin, ilerleyen saatlerde İstanbul Valiliği'nin bir açıklama yapması bekleniyor.

Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde ne olmuştu?

Olay 22 Nisan Pazartesi günü öğle saatlerinde İstanbul Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde meydana geldi. 5 yaşında olduğu belirtilen kız çocuğu evinin önünde arkadaşlarıyla oynarken kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından cinsel istismara uğradıktan sonra evinin önünde kanlar içinde bulundu. Çocuğu o halde gören aile ve çevredeki vatandaşlar durumun farkına vararak küçük çocuğu hastaneye yetiştirdi. Küçük çocuk bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu edildi.