1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sosa'nın menajerinden sözleşme açıklaması!
Sosa'nın menajerinden sözleşme açıklaması!

Sosa'nın menajerinden sözleşme açıklaması!

Arjantinli futbolcunun menajeri Favio Bilardo açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ünal Karaman yönetimindeki Trabzonspor'da başarılı bir sezon geçiren kaptan Jose Sosa'nın sözleşmesi sezon sonunda sona erecek. Peki, Trabzonspor'un kaptanı Jose Sosa'nın sözleşmesi uzatılacak mı? İşte detaylar...

Arjantinli futbolcunun menajeri Favio Bilardo, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Favio Bilardo'nun açıklamalarından derlenenler şu şekilde:

Sözleşme yenileme meselesi hakkında konuşmak istemiyorum. Şu anda sözleşmesi yenilenmiş değil. Trabzonspor'la görüşüyoruz konusuna da girmek istemiyorum. Sosa, Trabzonspor'da son derece mutlu. Ailesi rahat. Trabzonspor'la iyi ilişkisi var. Çok iyi bir performans sergiliyor. Bu çerçeveden baktığımızda biz pozitifiz. Bunu zamana endekslemek, kesin bir ifade kullanmak doğru değil. Haziran ayında sözleşmesi bitiyor. Geleceği hakkında şimdiden düşünmesi, netleştirmeye çalıştırması son derece normal. Sözleşme işlemi tamamlanınca konuşuruz ama şu an konuşmak istemiyorum bu konuda. Ancak şunu söyleyebilirim; sözleşmesi bitiyor ve Sosa Trabzonspor'da çok mutlu. Oyuncu Trabzonspor'da kalmak için pozitif.