1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sakatlıktan dolayı futbolu bıraktı, fenomen oldu!
Sakatlıktan dolayı futbolu bıraktı, fenomen oldu!

Sakatlıktan dolayı futbolu bıraktı, fenomen oldu!

Kasımpaşa'da sakatlık geçirerek futbol hayatını noktalayan Bünyamin İşçi, sosyal medya fenomeni oldu.

A+A-

2009 yılında Kasımpaşaspor kulübüne transfer olan ve bir sene sonra talihsiz bir sakatlık geçirip genç yaşta yeşil sahalara veda etmek zorunda kalan Bünyamin İşçi sosyal medya fenomeni oldu. 

Almanya’da başarılı bir grafik çizen Bünyamin İşci şunları söyledi: "Hayatım Lincoln haberinden sonra çok değişti. Kasımpaşaya transfer oldum. Her şey iyi giderken talihsiz bir sakatlık geçirdim ve futbolu bırakmak zorunda kaldım. Almanya’ya geri döndüm ve burada bıraktığım yerden devam edip mesleğimi elime aldım. Şuan 31 yaşındayım evliyim ve bir çocuk babasıyım. Uçak fabrikasında çalışıyorum. Komedi videolarına da hobby olarak başlamıştım. Çevremden güzel tepkiler alınca videoları Sosyal Medya’da (instagram) paylaşmayı karar verdim. Böyle olacağını hiç düşünmemiştim, Tanımadığım insanlardan çok güzel tepkiler ve mesajlar almaya başladım ve bu beni daha çok motive etmeye başladı. Bunu gerçekten severek yapıyorum. İnsanları eğlendirmeyi güldürmeyi seviyorum. Tabi ki hayallerimde var. İlerde Türkiye’de bir dizi veya sinema filminde yer almak isterim. Bu benim en büyük hayalim" 

Galatasaray’dan köşe bucak kaçan Cassio Lincoln, 2009 yılında Almanya’da yaşayan Bünyamin İşci tarafından yakalanmış amatör bir kamerayla görüntülenmişti