Belediye Meclisi için listesine ilçenin sevilen simalarından Avukat Sami Taşkın’ı da alarak “Ayrıştırma değil, birleştirme için siyaset yapıyor, çalışıyoruz” diyerek yola çıkan Ali Topal, adil ve tarafsız olarak, yandaşa değil bütün vatandaşlara hizmet etmek için, kavgayı bir kenara koyup, uzlaşmayı rehber edinerek yola çıktıklarını bildirdi.

Aydın; “Trabzon Düşman İşgalinden Kurtuldu Ama Yalan Vaatlerden Kurtulamadı” Aydın; “Trabzon Düşman İşgalinden Kurtuldu Ama Yalan Vaatlerden Kurtulamadı”

Meclis adayı Sami Taşkın da, halka hizmeti Hak’ka ibadet sayan bir anlayışla yönetime talip olduklarını belirterek, bunun için herkes ve her kesimden oy talep ettiklerini söyledi.

Ali Topal kimdir?

1971 Arsin doğumlu. Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu.  1997-2023 yılları arasında değişik okullarda öğretmenlik yaptıktan sonra emekli oldu. Milli Gençlik Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği ve Şuurlu Öğretmenler Derneği gibi kuruluşlarda çeşitli görevler yaptı. 2017 yılından beri Şuurlu Öğretmenler Derneği Trabzon şube başkanlığını yapıyor.

57affdfd-d4af-44e4-bba7-446cfe60e0bd