1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Rodallega Paraguay radyosuna konuştu!
Rodallega Paraguay radyosuna konuştu!

Rodallega Paraguay radyosuna konuştu!

Paraguay radyosuna konuşan Rodallega, Olimpia’nın kendisine teklif sunduğunu ve kulüp başkanı ile görüştüğünü resmen açıkladı.

A+A-

Trabzonspor’un transfer piyasasında en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Rodallega’nın durumu henüz netlik kazanmadı. Yönetimin 1 milyon Euro’luk teklifini kabul etmeyen  ve zaman isteyen Kolombiyalı oyuncuya, bilindiği  gibi Amerika kıtasından da  telifler var. Rodallega transferi ile ilgili olarak  Paraguay’da yayın yapan  Deporte Uno Radyosu’na  konuşarak  son gelişmeleri şöyle  özetledi:

“Olimpia’nın bana bir teklifi var. Başkan  ile oturduk konuştuk. Bana teklif sundu. Fakat Trabzonspor’dan kazandığım  ile Olimpia’nın önerdiği arasında çok fark var. Ancak  hayatta  her an her şey olabilir. Hiçbir şey imkansız değildir elbet. Şu an, her şey aslında benim açımdan yolunda.  Ne olacağını ise zaman içinde  göreceğiz. Beklenti oldukça  büyük. Olimpia başkanı sayın Trovato’ya düşünmek için zamana ihtiyacım olduğunu söyledim.Menajerimle  kendileri görüşmeye devam edecek. Ailemi de düşünerek bir karar vereceğim”  dedi.