1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Psikoloji ve Gelişim Zirvesi Trabzon’da!
Psikoloji ve Gelişim Zirvesi Trabzon’da!

Psikoloji ve Gelişim Zirvesi Trabzon’da!

Psikoloji ve gelişime önem verenler bu etkinlik tam size göre… 4 profesyonel ve uzman eğitmen ile düzenlenecek Psikoloji ve Gelişim Zirvesi Trabzon’da düzenlenecek.

A+A-

61trabzonhaber-haber servisi

Psikoloji ve Gelişim Zirvesi Trabzon’da düzenleniyor. 4 profesyonel ve uzman eğitmenin sunum yapacağı etkinlikte 4 farklı konu ile yüksek motivasyon içeren, bilgi ve deneyimin bir arada olacağı gün sonunda isminize özel eğitmen imzalı 4 sertifika alacağınız etkinlik 7 Aralık’ta Trabzon’da gerçekleşecek.

Haber Spikeri ve İletişim Uzmanı İrfan Değirmenci’nin  “Etkili İletişim ve Beden Dili”, Psikolojik Danışman, Psikodramatist, Eğitimci Doç. Dr. Bilge Uzun’un “Mindfulness (Bilinçli Farkındalık)”, Psikolog, Öğretim Üyesi, Yazar Dr. Mehmet Şakiroğlu’nun “Aşk, Öfke ve Stres Yönetimi ”, Uzman Psikolog Uzm. Psk. Pınar Çakır’ın “Dikkat Eksikliği, Konsantrasyon ve Erteleme” konularında eğitim vereceği etkinlik 07 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 11:00 – 17:00 arasında KTÜ AKM’de düzenlenecek.

Etkinliğin ücreti ise öğrenciler için 70 TL, siviller için 80 TL olarak belirlendi.

Etkinliğin diğer detayları ise şöyle paylaşıldı:

Neden Katılmalısın?

Potansiyellerini keşfetmek, ihtiyaçlarını doğru şekilde tanımlayabilmek ve hayatta arzu ettiği başarılara ulaşabilmesi için ihtiyaçları ve eksik hissedilen yönleri geliştirmek için katılmalısın

Kimler Katılmalı?

Kişisel gelişimine önem veren ve kendini geliştirmeyi hedefleyen, bölüm farketmeksizin üniversite öğrencileri, çalışma hayatında olan ve çalışma hayatına hazırlanan herkes.

Sonuç: Etkinlik sonunda uzman ve profesyonel eğitmenler tarafından bilgi ve tecrübe edinilmesi, ihtiyaçları farkedip, yol haritası oluşturmak. Ayrıca ismine özel eğitmen imzalı sertifika sahip olarak CV’ne katma değer sağlamak.

-Enerjinizi yükseltecek sunumlar ile tam motivasyon

-Eğitmen tanışma fırsatı

-Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur.

-Kontenjan SINIRLIDIR.

-Herkes katılabilir.

70016552-2718467811713244-2094162694172049408-o.jpg