1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Orhan Gencebay'ın oğlu böyle bıçaklandı!
Orhan Gencebay'ın oğlu böyle bıçaklandı!

Orhan Gencebay'ın oğlu böyle bıçaklandı!

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’ın yol tartışması yüzünden taksici tarafından bıçaklanma olayı çevredeki kameralara yansıdı.

A+A-

Olay dün akşam saatlerinde Beşiktaş Yıldız Posta Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir taksi şoförü ile Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası taksici, Gökhan Gencebay'ı bıçakladı.

İşte o görüntüler;

 


Gencebay'ın bıçaklanmasından sonra ortaya çıkan görüntülerde, olay sırasında Gencebay’ın yanında bulunan kız arkadaşı taksiciye tepki gösteriyor. Gencebay’ın ise kanlar içinde vaziyette ayakta durmaya çalıştığı anlar yer alıyor. 

Ne olmuştu?

Beşiktaş’ta dün akşam saatlerinde bir taksiciyle tartışan Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay taksici tarafından bıçaklanmıştı. Taksici olayın ardından yakalanırken Gencebay da hastaneye kaldırılmıştı. Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra yaşananlar kameralara yansıdı. Görüntülerde, olay sırasında Gencebay’ın yanında bulunan kız arkadaşı taksiciye tepki gösteriyor. Gencebay’ın ise yaralı vaziyette ayakta durmaya çalıştığı anlar yer alıyor.