1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ömer Sağıroğlu'ndan "son gün" uyarısı!
Ömer Sağıroğlu'ndan "son gün" uyarısı!

Ömer Sağıroğlu'ndan "son gün" uyarısı!

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri borcu bulunan üyelerin aidatlarını ödemesi için son günün 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü olduğunu hatırlattı.

A+A-

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu yaptığı açıklamada; “Derneğimiz tüzüğünün 19/b maddesine göre iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimizin ödemelerini yapmamaları halinde üyelikleri sonlandırılacak. Kulübümüz tarafından 22 Mart 2019 tarihinde duyuru yaptık ve üyelik borçlarının ödenmesiyle ilgili 60 günlük yasal sürenin başladığını ilan ettik. Üyelerimizin yasal süre içinde aidatlarını ödemeleri gerekiyor. Aksi takdirde 10 binin üzerindeki üyemizin üyelikleri düşürülecektir” dedi.

Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcunu ödemeyen üyeler arasında 379 kişinin sadece adı ve soyadının olduğunu, başka hiçbir bilgisinin yer almadığına da vurgu yaparak, sözlerine şöyle devam etti: “Bu üyelerimizin listesini geçtiğimiz günlerde yayınladık. Üyelik sistemimizde ad ve soyadının dışında başka bilgileri yer almıyor. Bu üyelerimizin de kulübümüzle iletişime geçerek adres, telefon, TC kimlik numarası ve diğer bilgilerini güncellemelerini istedik. Üyelerimizin bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek biran önce eksikliklerini tamamlamalarını önemle rica ediyoruz.”