1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ömer Sağıroğlu'ndan aidat açıklaması!
Ömer Sağıroğlu'ndan aidat açıklaması!

Ömer Sağıroğlu'ndan aidat açıklaması!

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıoğlu'ndan aidat açıklaması geldi.

A+A-

Trabzonspor Kulübü geçtiğimiz günlerde aidat ödemeyen üyeleri önce üyelikten çıkarmış sonra da aidatların ödenmesi için üyelere mesaj göndererek ve üyelikten çıkarmaların askıya alındığını açıklamıştı.

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelere çağrıda bulunarak “Üyelik aidatlarını en geç 22 Mayıs 2019 tarihine kadar ödemeleri gerekiyor” dedi.

“Trabzonspor Kulübü Derneği tüzüğünün 19/b maddesine göre iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimizin ödemelerini yapmamaları halinde üyelikleri sonlandırılıyor” diyen Sağıroğlu, “Bilindiği üzere kulübümüz tarafından 22 Mart 2019 tarihinde duyuru yaptık ve üyelik borçlarının ödenmesiyle ilgili 60 günlük yasal sürenin başladığını ilan ettik. Şimdiye kadar 722 kişi ödemesini gerçekleştirdi. Bu süre 20 gün sonra, yani 22 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek. Haliyle yasal süre içinde aidatlarını ödemeleri gerekiyor. Aksi takdirde 10 binin üzerindeki üyemizin üyelikleri düşürülecektir. Üyelerimiz internet sitemizden, banka havalesiyle veya kulübümüzden ödemelerini yapabilirler” diye konuştu.