Trabzonspor'un eski futbolcularından ve spor yorumcusu Ogün Temizkanoğlu, bordo mavili ekibin Antalyaspor galibiyetini değerlendirdi.

Trabzonspor'un lige galibiyetle başlamasının önemli olduğunu ifade eden Temizkanoğlu, bordo mavili ekibin mutlaka transferlere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Trabzonspor sezona sakatlıklar sebebiyle şanssız başladığını belirten Ogün Temizkanoğlu, "Yeni transferler sakatlık yaşadı. Antalyaspor maçına bakıldığında Trabzonspor agresif ve istekliydi. Baskı yaptılar, pozisyonlara da girdiler ama Trabzonspor'un birkaç takviyeye ihtiyacı var. Oyun kurucu bölgesinde Sosa gibi, Hamsik gibi bir oyuncunun muhakkak olması gerek. Orsic uzun süre yok, can sıkıcı. Onun yerine de bir transfer gerekecektir. Trabzonspor'un Antalyaspor maçında kulübeden hamle şansı pek yoktu. Yine de galibiyetle başlamak avantajdır. Karşıdaki rakip Antalyaspor olmasa, biraz daha güçlü bir takım olsa Trabzonspor sorunlar yaşayabilirdi. Trabzonspor'un daha az sorun yaşaması adına topa daha fazla sahip olması gerek" dedi.