Trabzonspor teknik direktörü Nenad Bjelica Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Takım olarak ayağa kalktıklarını söyleyen Hırvat teknik adam, "Hak ettiğimiz bir galibiyet oldu. Maçın tamamında üstündük. 5-1'lik galibiyetler her zaman olmuyor. Kasımpaşa, daha önceki 3 maçta neler yapabileceğini gösterdi. İç sahada kaybettikten sonra ve konuşulanlardan sonra bu tarz maçlar kolay değildir ama ayağa kalktık." dedi.

Takımdaki oyuncuların performansına dikkat çeken Nenad Bjelica, "Bardhi bugün 2 gol attı ve pozisyonlarımızın mimarı oldu. Ona bu formuyla hep ihtiyacımız var. Enis Destan ilk golü atan oyuncuydu ama genç bir oyuncu, sabretmek gerekiyor. Sezon başında gösterdikleri ile burada bir yeri hak ettiğini gösterdi. Mehmet ve Göktan da güzel şeyler gösterdi. Fountas ve Teklic de burada olmayı hak ettiklerini gösterdiler." ifadelerini kullandı.

TRANSFER AÇIKLAMASI

Transfer gündemine dair konuşan Bjelica, "Burada çalışmaya niyeti olan oyuncularımız var. Bizim getireceğimiz oyuncular isimlerle değil mücadeleleri ile öne çıkacak demişti. Transferle birlikte aramıza katacağımız oyuncular da var. Onlarla birlikte büyük şeyler başaracağımızı düşünüyoruz." diyerek sözlerini noktaladı.