1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Murat Zorluoğlu’na tepki mesajları yağdı!
Murat Zorluoğlu’na tepki mesajları yağdı!

Murat Zorluoğlu’na tepki mesajları yağdı!

Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu’nun sosyal medya üzerinden vatandaşla kurduğu irtibat takdir görüyor. Fakat su kesintisi, vatandaşın ağır eleştirisine sebep oldu.

A+A-

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun sosyal medya üzerinden  vatandaşla sıkı bir ilişki kurmayı başarması, aslında çok takdir ediliyor. Çünkü vatandaş, bu sayede  başkan Zorluoğlu’nun bizzat  şahsına  sesini ulaştırabilmiş oluyor. Başkanın bu tavrı ve yaklaşımı  olumlu  bir durum olarak karşılanıyor olsa da, son dönemde TİSKİ  tarafından yapılan su kesintisi,  ağır eleştirileri de beraberinde getirdi. Vatandaş özellikle Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu dönemine atıfta bulunarak başkan  Murat Zorluoğlu’na   ağırlıklı olarak şu mesajları  gönderdi: “Ramazan ayında Trabzon'da 48 saat su kesintisi! Vallahi de halk umurunuzda değil. Ağaçları kestiniz her metrekareye beton bastınız. Trabzon'u yağmaladınız. Yeşil Karadeniz yok artık. Arabalar kaldırımların üzerinde. Kural, kaide yok. Beşirli sahilini kötü koku kaplamış! Kimsenin umurunda değil”

Öte yandan başkan Murat Zorluoğlu'nun  su konusunda bizzat kendinin ilgilenmesi neticesinde, Trabzon'daki su kesintisinin erken olarak sona erip, suların verilmesi ile vatandaşlar Zorluoğlu'na  bu defa teşekkür mesajları gönderdi.