1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Milliler önce Yunanistan, Özbekistan; sonra Fransa ve İzlanda’yla oynayacak!
Milliler önce Yunanistan, Özbekistan; sonra Fransa ve İzlanda’yla oynayacak!

Milliler önce Yunanistan, Özbekistan; sonra Fransa ve İzlanda’yla oynayacak!

2020 Avrupa Futbol Şampiyonasına hazırlık çerçevesinde önce Yunanistan ve Özbekistan ile hazırlık maçı oynayacak A milli futbol takımı ardından grup maçlarında Fransa ve İzlanda ile zorlu maçlar oynayacak.

A+A-

61trabzonhaber- A milli futbol takımımızın hazırlık maçı ve  2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu  maçlarındaki programları açıklandı. Şenol Güneş nezaretindeki  A Milli  Futbol Takımımız, Yunanistan ve Özbekistan Milli Takımları ile hazırlık maçları yapacak. Hazırlık maçlarının ilki 30 Mayıs 2019 Perşembe günü  Antalya’da Yunanistan ile oynanacak. Türkiye Yunanistan maçı saat 21.00’de başlayacak. A milli futbol takımımız ikinci hazırlık maçını da 2 Haziran 2019 Pazar günü  Özbekistan ile saat 21.00’de yine Antalya’da  oynayacak.

A milli takımımızın Avrupa Futbol Şampiyonası H Grubundaki rakipleri Fransa ve İzlanda maçlarının programı da belli oldu. Buna göre; 8 Haziran Cumartesi saat 21:45’de Konya’da Türkiye-Fransa;  11Haziran  Salı saat 21:45’de İzlanda’da  İzlanda - Türkiye maçları oynanacak.