1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mert Müldür ve Kenan Kahraman 4 büyüklerin gözdesi!
Mert Müldür ve Kenan Kahraman 4 büyüklerin gözdesi!

Mert Müldür ve Kenan Kahraman 4 büyüklerin gözdesi!

Türkiye A milli takımına kadar yükselen iki genç gurbetçi futbolcudan Mert Müldür, 4 büyüklerin, Kenan Kahraman ise Trabzon ve Beşiktaş’ın listesinde!

A+A-

Türk  futbolunun  dev isimleri  Trabzonspor, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın  gurbetçi futbolcu  Mert Müldür’ün peşinde olduğu öğrenildi.  Avusturya 1. Lig takımlarından Rapid Wien takımında  sağ bek olarak görev yapan 20 yaşındaki gurbetçi futbolcu,  Türkiye Ümit Milli takımının ardından 2 defa da A milli takıma yükselme başarısı gösterdi. Dört büyük takımın izleme komiteleri tarafından hakkında olumlu rapor verilen genç sağ bekin,  kulübü ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Öte yandan Rıza Çalımbay zamanında tecrübeli teknik adamın, geçen yıl devre arasında  alınmasını istediği Kenan Kahraman’ın da Trabzonspor’un ve Beşiktaş’ın transfer listesinde olduğu öğrenildi. Almanya’nın Düseldorf takımında bu sezon 20 maça çıkan  25 yaşındaki gurbetçi oyuncu,  9 defa Ümit Milli, 3 defa’da A milli takıma çağrıldı. Sol ve sağ açık olarak görev yapabilen futbolcu için Beşiktaş ve Trabzonspor izleme heyetlerinin olumlu rapor verdiği öğrenilirken, oyuncunun  kulübü ile 1 yıl daha mukavelesi bulunuyor.