Ligde ve kupada geçen sezon çifte sevinç yaşayan Bordo-Mavililer’de bu dönemde işler istendiği gibi gitmiyor. Bundan dolayı ara transfer döneminin Fırtına için oldukça hareketli geçmesi bekleniyor.

TRANSFER HAREKATI BAŞLADI

Trabzonspor ’da teknik direktör Abdullah Avcı’nın ara transfer dönemi için takviye işaretinde bulunmasının ardından birçok oyuncunun ismi de Bordo- Mavililer ile anılmaya başladı.

HEDEF ERDAL RAKİP

Marek Hamsik ile rekabet edebilecek bir orta saha arayışı içerisinde olan Trabzonspor’a, Malmö ile sözleşmesi 31 Aralık’ta kontratı bitecek Makedon futbolcu Erdal Rakip’in önerildiği bildirildi.

OLUMLU RAPOR

Geçen sezon Malmö formasıyla 35 maça çıkan 26 yaşındaki futbolcunun, bu önerinin ardından kulüp yetkilileri tarafından da takip edildiği ve hakkında olumlu raporlar yer aldığı belirtildi.

PREMİER LİG'E GİTTİ AMA...

Futbola Malmö’de başlayan Erdal Rakip, 2018’de bedelsiz transfer olduğu Benfica tarafından 6 aylığına Premier Lig ekibi Crystal Palace’a kiralandı. Ancak burada da hiç forma giyemeyen Erdal Rakip, 2018-19 sezonu ara transfer döneminde tekrar Malmö’ye döndü. Makedonya ve İsveç pasaportları olan Erdal, 2018’de Abdülkadir Ömür karşılığında Lisandro Lopez ile birlikte Benfica tarafından Trabzonspor’a önerilen iki futbolcudan biriydi.(FANATİK)