1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mehmet Ekici, Erkan Zengin için konuştu!
Mehmet Ekici, Erkan Zengin için konuştu!

Mehmet Ekici, Erkan Zengin için konuştu!

Fenerbahçeli Mehmet Ekici, son günlerde olaylar ile adı anılan Erkan Zengin için Trabzonspor’daki günlere atıfta bulundu.

A+A-

Trabzonspor’dan Fenerbahçe’ye  transfer olan  Mehmet Ekici’nin,  Fatih Karagümrük forması giyinen  ve bir çok kulüp ile teknik adamın tepkisini çeken Erkan Zengin için “Onun insan olmadığını söylemiştim ama kimse ben anlamamıştı”  dediği öğrenildi.

Trabzonspor’da  çok başarılı performans  gösterdiği dönemde, Erkan Zengin’in üzerine yürüdüğü  hatta  soyunma  odasında tokat attığı  Mehmet Ekici olayı, o günlerde kamuoyunu çok meşgul etmişti. Fakat dönemin Trabzonspor  yönetimi çok basiretsiz bir tavırla, olaya sessiz kalmış ve Mehmet Ekici  Trabzonspor’dan  ayrılmak istediği fikrini ilk kez  Erkan Zengin olayından sonra dile getirmişti.  Fatih Karagümrük  forması ile futbol  yaşamına devam eden Erkan Zengin, son günlerde  olayları ile rakip takımların da dilinden düşmüyor. Gerek Şanlıurfaspor teknik direktörü Ali Tandoğan’ın  ateş  püsküren paylaşımı, gerekse ardından Manisaspor  yönetiminin yaptığı açıklama ile Erkan Zengin  yine olayların içinde konuşulmaya başlandı.

Fenerbahçe  forması giyinen Mehmet Ekici de,  iddiaya göre Erkan zengin için görüşlerini açıkladı. İddiaya göreTecrübeli futbolcu; “Ben Trabzonspor’da iken bunun insan olmadığını anlatmaya çalıştım. Ama ne yazık ki, beni kimse anlamadı o dönem! Benim Bordo mavili kulüpte  ilk huzurumu kaçıran o  olmuştu. Ondan her şey beklenir” dedi.