1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Medine Seyis'i bu yüzden katletti!
Medine Seyis'i bu yüzden katletti!

Medine Seyis'i bu yüzden katletti!

Trabzon'da dün okul bahçesinde, Medine Seyis isimli kadını bıçakla katleden şahıs, ifadesinde cinayetin nedenlerini anlattı.

A+A-

Trabzon'un Ortahisar ilçesindeki Erdoğdu mahallesinde bulunan 24 Şubat Ortaokulu bahçesinde Medine Seyis (43) isimli kadın, yanına gelen ve eski erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Bülent Taşkın tarafından bilinmeyen bir nedenle karnından defalarca bıçaklandı. Medine Seyis, ağır şekilde yaralandı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kaçan saldırgan ise Trabzon Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.

Medine Seyis’i öldüren Bülent Taşkın bugün adliyeye sevk edildi. Savcılıktaki ifadesinde Taşkın, Medine Seyis ile uzun süredir birlikte yaşadıklarını, kendisine evlenme sözü verdiğini ve bir çok kez kendisine para verdiğini iddia ederek, son olarak eski eşiyle yeniden görüşmeye başladığını duyduğunu ve bu sebeple cinayeti işlediğini söyledi. Bülent Taşkın ifadesinin ardından çıkarıldığı Trabzon Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.