Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor'un Adana Demirspor'a mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

Toroğlu’nun açıklamaları şöyle:

"HAKEMİ İPTEN ALDI"

"Samet Akaydın, hakem Attila Karaoğlan'ı ipten aldı. Hakem sadaka versin, kurban kessin. Yoksa var ya, anam, anam, anam! Olacak şey değil. İşin kötüsü ne biliyor musun? Görmediğini verdi. Demek ki kafada şeytan var. İçinde ne düşünüyordu ne vardı sormak lazım."

"TRABZONSPOR ZEVK VERMİYOR"

"Bunlar nasıl iş yapıyorlar? Bu yapay zeka bunların başını çok yakar. Trabzonspor zevk vermiyor. Bu kadar masraf yapılan bir takım böyle oynamaması gerekir. Bunun sorumlusu teknik direktördür. Heyecan vermesi lazım bu taraftara. Sen bu futbolu oynatamazsın. Kusura bakmasın."

"AVCI ÇOK KONUŞUYOR"

"Geçen sene övdük. Ama bu sene rakip değişti. Abdullah Avcı çok konuşuyor ama az iş yapıyor. Bu takıma yanlış yapıyorsun. Senin seyircin dinamik bir seyirci, yerinde duramayan bir seyirci. Senin takımın Karadeniz futbolu oynamıyor. Çok ağır oynuyor."

"FARK YİYEBİLİRLERDİ"

"Adana Demirspor'un oyunundan keyif aldım. Adamlar iyi iş yapıyor. Trabzonspor topu arkada bayıltıyor. Rakipleri güçleniyor ama kendisi geriye doğru gidiyor. Adana Demirspor son bölümde pas tercihlerini iyi yapsa maç 4-5'e giderdi."

"MAXI GOMEZ ÇILDIRDI"

"Çok iyi golcüler var ama sen o golcülere top getirdin de gol atmadı. Maxi Gomez çıldırdı maçta. Geriden gelip top almaya çalışıyor. Gelmiyor top ileriye. Şampiyonlar Ligi maçına inanamadım. Abdullah Avcı kendine bakacak. Nerede hatalıyım diye. Bunun sebebi vardır. Bana bazı şeyler geliyor ama benim söylemem yanlış olur. Biraz daha bakmak lazım. Bu hakemler TFF'nin başına daha çok çorap örecekler. Yanlış yapıyorlar."