1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Karaman'ın zehir zemberek açıklamalarının şifresi çözüldü!
Karaman'ın zehir zemberek açıklamalarının şifresi çözüldü!

Karaman'ın zehir zemberek açıklamalarının şifresi çözüldü!

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman'ın, Krasnodar maçının ardından yaptığı sitem dolu açıklamaların sırrı açığa çıktı.

A+A-

61trabzonhaber- 


       UEFA Avrupa Ligi'nde Krasnodar'a 3-1 yenilen Trabzonspor, Avrupa macerasına noktayı koydu. Mağlubiyetin ardından Rusya'da konuşan Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman; "Bu profesyonel alemin içerisinde geçen senden beri çok zorluk çektik. Zorlanıyorum, gerçekten zorlanıyorum. Birçok şeyi söylemekte de zorlanıyorum. Yaşıyorum, sadece yaşıyorum." ifadelerini kullandı.


       Karaman'ın sitem bu açıklamalarının şifresi çözüldü. Tecrübeli teknik adamın yakın çevresine; "Benim ve heyetimin rapor ettiği, izleme ekibimizin önerdiği isimler üzerinde kimse durmadı. Ivanildo, Obi Mikel ve Sturridge konusunda görüşlerimizi söylemiştik. Bizim listemizde yer alan oyuncular daha farklıydı. Daha ucuz maliyetli ve deneyimli oyunculardı onlar. İstediğimiz mühendislik yapılabilseydi şu an hem Avrupa'yı hem de ligi koparmıştık. Rodallega ve Yusuf konusunda geçen de demiştim, keşke kalabilselerdi. Kadroyu korumak önceliğimiz olmalıydı. Bazı yöneticiler, bunların arasında eski yöneticiler de var, transferlerde bizden daha aktif rol üstlendiler. Konuşamıyorum, daha da anlatamıyorum. Trabzonspor zarar görmesin diye konuşamıyorum. Sadece yaşıyorum." şeklinde dert yandığı belirtildi.