1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Japonlara da her yer Trabzon
Japonlara da her yer Trabzon

Japonlara da her yer Trabzon

Trabzon'a gelen Japon misafirler, Trabzonspor'un stadını ve TS Club'ı gezdi.

A+A-

İstanbul’dan Trabzon’a gelen Japon misafirler bugün, Akyazı Medical Park Stadyumu’nu ve ardından TS Club mağazasını gezdi.

Karadeniz gezisi kapsamında Trabzon’a gelen Japon misafirleri stadyumda ve TS Club mağazasında misafir eden Trabzonspor Kulübü resmi site üzerinden yaptığı açıklamada;  Trabzonspor’u çok merak eden öğrenciler, Trabzonspor’un tarihi ve kültürü hakkında bilgi alırken, stadımıza hayranlıklarını gizleyemediler. Yeşil saha, soyunma odaları ve Yavru Fırına Tribünümüzdeki çocuklara özel etkinlik alanlarını çok beğenen Japon öğrenciler ardından hep birlikte “Bize Her Yer Trabzon” diye bağırdılar.

site-2-8881271526.jpg

Trabzon’u ve Trabzonspor’u çok sevdiklerini belirten misafirlerimiz ardından TS Club mağazamızı gezerek alışveriş yaptılar. Forma, top ve tişörtlerden alan öğrencilerden Trabzonspor taraftarı olan Japon çocuğumuza ise formamızı hediye ettik.

Çok eğlenceli bir ziyaret olduğunu ifade eden misafirlerimizden ilerleyen dönemde bu kez iç saha maçında buluşmak üzere söz aldık." ifadelerine yer verdi.