1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İzlandalı Skulason’dan Türkiye açıklamaları!
İzlandalı Skulason’dan Türkiye açıklamaları!

İzlandalı Skulason’dan Türkiye açıklamaları!

Gençlerbirliği ve Karabükspor  formaları  giyinmiş olan İzlanda milli takım oyuncusu Skulason, Türkiye hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

A+A-

Türkiye’de  Karabükspor ve Gençlerbirliği formalarını da  giyinmiş olan İzlanda milli takım oyuncusu Skulason, milli takımızın  kampını ziyaret etti. İzlanda milli takım oyuncusu Skulason,  Radyospor’a yaptığı açıklamada; “Türkiye benim evim. Tekrar orada olmak isterim”  dedi ve İzlanda havaalanında yaşanan olayları değerlendirdi. Başarılı  futbolcu  yaptığı açıklamada; “Yaşanan olayları asla tasvip etmiyorum. Çok talihsiz bir durum yaşandı. Ancak bir yanlış anlaşılma da  var. O fırçayı Emre’ye tutan kişi de bir turist! Belçikalı birisi. Havaalanında çalışanlara yapmadı  onu. Onlar  prosedürü uyguladı. Bu durum geçmişteki güzel  görüntüleri unutturmamalı. Bu bir münferit olay. İzlanda halkı gerçekten barışçıl ve arkadaşça duygularla doludur. Türk halkı da böyledir. Bunu  çok büyütmemek lazım”  dedi. 

İzlanda milli takım oyuncusu Skulason , Türkiye’yi çok sevdiğini ve ikinci evi gibi gördüğünü belirterek; “Bu akşamki maçın favorisi Türkiye. Fakat dostça bir maç olması hepsinden önemli. Türkiye’yi özledim. Orada harika bir dönem geçirdim. Harika bir 3 yıldı. Elbette bir gün yeniden Türkiye’de görev almayı arzu ederim.”  dedi.