1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İbrahim Üzülmez: Bir duruşum, karakterim var
İbrahim Üzülmez: Bir duruşum, karakterim var

İbrahim Üzülmez: Bir duruşum, karakterim var

Süper Lig ekibi Kasımpaşa ile sözleşme imzaladıktan 4 saat sonra yollarını ayıran İbrahim Üzülmez sessizliğini bozdu.

A+A-

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa teknik direktör arayışlarına devam ederken, geçtiğimiz günlerde deneyimli teknik adam İbrahim Üzülmez ile anlaşmış ve sözleşme imzalamıştı.

Sözleşme imzalanmasının ardından 4 saat sonra Üzülmez ile yolların ayrıldığı haberi spor gündemine bomba gibi düştü.

Yaşananların ardından sessizliğini koruyan Üzülmez sonunda konuştu. Yaşananları kısa şekilde aktaran tecrübeli teknik adam, Kasımpaşa'nın teknik adamdan ziyade şirketlerine 'eleman' aradığını ifade etti.

Üzülmez, "Teknik adamın bir duruşu olmalı. Transferden daha çok yaklaşım önemli. Samimiyet olmalı. Bu samimiyeti yakalayamadığınız zaman iki taraf da zarar görür. Benim bir duruşum var, karakterim var” dedi.

Kendisine kulüp tarafından 'Tazminat ve peşinat vermeyelim' denildiğini aktaran Üzülmez, “Her gittiğim camiaya maddi-manevi olarak değer kattım. Çalıştığım takımların menfaatlerini her zaman ön planda tuttum. Bana olan yaklaşım aynı değerde olmadığı zaman Süper Lig takımı bile olsa duruşumdan taviz vermem" ifadelerini kullandı.

Şu anda kendisine gelen resmi teklif olmadığını belirten Üzülmez, şu anda tatilde olduğunu ve resmi teklif almadığını, bunun yanında şartlarına uyan bir teklif alması halinde kabul edebileceğini sözlerine ekledi.

 

(skorer)