Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu radyogol’ün 10 numara programına konuk olurken dikkat çekici açıklamalarda bulundu!

Son dönemde çıkan istifa haberleri ile ilgili fikirlerini açıklayan Hacıosmanoğlu "Hem başkanın hem hocanın kredisi var. Takımın kadrosu, geçen seneden iyi. Sorunun para sorunu olduğunu düşünüyorum. Bu oyunculara para verirsen oynar. Fenerbahçe maçında oynamadılar mı?" dedi.

Trabzonspor'un şampiyonluğu ile ilgili ekonomik yönden açıklamalarda bulunan Hacıosmanoğlu, "Şampiyonluğu paraya çeviremedik. Seversin sevmezsin; bunu en iyi FB yapıyor. Şampiyonluk kutlamalarımızı dünya konuştu. Gelecek para ile borcu kapatmamız lazımken, bizim borcumuz iki katına çıktı.

İstanbul takımlarına verilen arsalara bakın. Onlara verilen desteğin yarısıyla bizim borçlarımız kapanır. Biz şampiyon olunca devlet destek verdi” deniyor. Ertuğrul Doğan’ın verdiği maddi desteğin onda birini vermemiştir kimse!" dedi

TFF seçimleri hakkında açıklama!

Önemli bir itirafta da bulunan eski başkan, "Ahmet Nur Çebi benim federasyon başkanı olmamı istedi. Ama görev süresi 1 yıl diye istemedim. TFF başkanı, herkese mavi boncuk dağıtmaz. Biri çok para veriyor diye ona şirinlik yapmayacaksın!" Dedi.

Cornelius’a flaş sözler!

Hacıosmanoğlu'nun bir tepkisi de Cornelius transferine oldu, "Cornelius 2 maç Şampiyonlar Lig'i maçına çıkıyor, sahada dolanıyor ve seni eleyen takıma gidiyor. Almayın o parayı, Şampiyonlar Lig'i gelirlerinden mahrum kaldınız. Bu alçaklıktır!" sözleri ile eleştirdi.