1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Halil İbrahim Dervişoğlu’nun babasından itiraf!
Halil İbrahim Dervişoğlu’nun babasından itiraf!

Halil İbrahim Dervişoğlu’nun babasından itiraf!

Trabzonspor'un transferini gerçekleştiremediği ve Brentford kulübüne transfer olan Halil İbrahim Dervişoğlu'nun babasından Trabzonspor itirafı geldi.

A+A-

Trabzonspor’un transfer gündemine giren ancak kulübüyle fiyat konusunda anlaşma sağlanamayınca transferi rafa kalkan Halil İbrahim Dervişoğlu’nun babası Muzaffer Dervişoğlu’ndan Trabzonspor itirafı geldi.

Muzaffer Dervişoğlu yaptığı açıklamada oğlunu geçen yıl Trabzon’a getirdiğini ve o dönemki asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüşüp Halil İbrahim’i almalarını istediğini söyledi.

Hacısalihoğlu’nun kendisine ne kadar ücret istediklerini sorduğunu aktaran Dervişoğlu, kendilerinin bir şey istemediklerini ve boş mukaveleye imza atabileceklerini söylediğini ifade etti.

Görüşmelere üç yöneticinin daha şahit olduğunu vurgulayan Dervişoğlu, açıklamasına şöyle devam etti:

“Biz bu transferin olması için her şeyi yaptık. Biz her zaman hazırdık. Parayı bile konu etmedik. Ama Trabzonspor Halil’i alamadı. İşin doğrusu bu. Alamayanların hiç suçu yok mu? Bu transfer döneminde de bize 3 ay önce alacağız dediler. Bizden sonra 12 futbolcu aldılar. Yine de biz Trabzonsporlu yöneticilerle helalleşerek ayrıldık.”