• DOLAR 32,25 %0.14
  • EURO 35,00 %0.27
  • G.ALTIN 2.418,85 %0.37
  • BİST100 10.677 %-1.07
  • BITCOIN 68.401 %1.33
  • ETHERIUM 3.738 %-2.38
15°

Hakkımızda…

61Trabzonhaber.com;  Spor, Politika,Güncel, Magazin, Kültür- Sanat ve diğer tüm kategorilerde yaşanan günlük gelişmeleri, anında internet kullanıcıları ve takipçilerine haber olarak sunmak için yayın hayatına girmiş bir haber portalıdır.

Objektiflik ve tarafsızlık…

Tarafsız Haber:  61Trabzonhaber.com olarak ilkeli ve tarafsız habercilik önceliğimizdir. Aktardığımız olaylar ve olayların içindeki kişilere karşı yaklaşımımız esnasında objektif olmak için tüm hassasiyetimizi ortaya koymak ilkemizdir. Toplum menfaat ve yararı için toplumsal çıkarlar gözetilerek, bireysel çıkarlar asla dikkate alınmadan haber yapmak, yorumu genel olarak okurlarımızın takdirine bırakmak ilkemizdir.

Cesur ve açık haber…

 61Trabzonhaber.com olarak habercilik anlayışımız; cesaret, objektiflik ve tüm olaylara karşı aynı hassasiyet ve duyarlılık prensipleri üzerine kuruludur. Toplumu ilgilendiren her olayın haber değeri taşıdığını bilerek, isimlere, mevkilere, olayın büyük ya da küçüklüğüne bakmadan şeffaf bir dille gayet net ifadeler ile okurlarımızı bilgilendirmek görevimizdir. Zira, insanların yaşanan olayları en net şekliyle bilmeye hakkı olduğunu düşünmekteyiz.

Aracıyız…

61Trabzonhaber.com olarak habercilik görevimizin, yaşanmış olay ve olayların içindeki kişilerle toplum arasında köprü vazifesi görmektir. Bu nedenle haberlerimizde hiç kimse kayrılmaz! Olayların iyi ve kötü yanları kamuoyuna aktarılır. Toplumun bu haberler üzerinden edindiği bilgiler ışığında yapacağı yorum kendine ait olsun isteriz.

Nasıl yapıyoruz?

Bölgemizde, Türkiye’de ve dünyadaki gelişmeleri iki muhabir, üç editör, bir danışman, altı yazar, bir genel yayın yönetmeninden mütevellit kadromuzla takip ediyoruz. Bu noktada özellikle dünyadaki gelişmeleri, bağlı bulunduğumuz ve abonesi olduğumuz ajanslardan da aldığımız yardımlarla destekliyoruz. Okurlarımızın sitemizde çıkan, geçmişe dönük haberleri bulabilmesi için haber sitemizde arama sistemi kullandığımızı(arşiv) belirtmek isteriz. Haber sitemiz çalışanları vardiya usulü, dönüşümlü olarak günün belli saatlerinde görev yapmakta olup, haftanın yedi günü; sabah 9:00 ve gece 00:30 arasında gündem aralıksız olarak takip edilir.

Nerelerden takip ediliyoruz?

61Trabzonhaber.com haber sitesi, Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinden okur kitlesine sahiptir. Bununla birlikte haber sitemize, Türkiye dışından başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, dünya genelinde yaklaşık 25 ülkeden okur girişleri gözlemlenmektedir. Türkiye genelinde sitemizin en çok takip edildiği iller arasında İstanbul birinci sırayı, Ankara ikinci sırayı, Trabzon üçüncü sırayı almaktadır. Türkiye dışında, sitemizin en çok takip edildiği ülkeler sıralamasında Almanya, Avusturya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa gibi ülkeler ön sıralarda yer almaktadır.

Yasalara uygunluk…

61Trabzonhaber.com sitesi Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamıyla uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yer alan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinin bilgisi ve oluru doğrultusunda kullanılmaktadır. Yasalar gereği, yayınlanması gereken(icap eden) tekzip, cevap hakkı gibi konularda en üst düzeyde hassasiyet gösterilir.

Abonesi olduğumuz ajanslar:

İhlas Haber Ajansı

Anadolu Ajansı