1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gaston Campi’nin Trabzonsporlu olmasına iki engel çıktı!
Gaston Campi’nin Trabzonsporlu olmasına iki engel çıktı!

Gaston Campi’nin Trabzonsporlu olmasına iki engel çıktı!

Trabzonspor’un transfer etmek için 20 gündür yoğun çaba harcadığı Arjantinli stoper Gaston Campi’de, bonservis ve eş durumundan iki engel çıktı!

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor’un transfer etmek için uzun zamandır  görüştüğü Gaston Campi’de  görüşmeler tıkandı.

Arjantinli stoperin  menajerinin önce, ‘bonservisi  yok’  dediği, fakat sonradan oyuncunun kulübü ile 1 yıllık daha  sözleşmesi olduğu ortaya çıktı.

Oyuncunun, Arjantin kulübü  bonservis bedeli olarak 1 milyon Euro  dedi ve rakamda aşağı inmedi. Trabzonspor ise 500bin Euro teklif etti. İki kulüp rakamda anlaşamadı. Trabzonspor yukarı çıkmadı. Arjantin kulübü 1 milyon Euro’dan geri adım atmadı.

İş bununla da kalmadı. Gaston Campi’nin eşinin Trabzon hakkında araştırma yaptığı ve Trabzon’un küçük bir şehir olduğunu öğrenince; “Küçük bir şehir istemiyorum”  diyerek transfere  engel koyduğu öğrenildi.

Campi’nin menajeri ile görüşmeler,  kulüp personeli bazında devam etse de, yönetimin alternatif isimlere  yöneldiği,  Trabzonspor’un istediği şartların oluşması veya oyuncunun eşinin ikna olması halinde bu transfere tekrar bakılacağı öğrenildi. Defter tamamen kapanmadı ancak olması şimdilik zor  gözüküyor.