1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı’na İmamoğlu damgası!
Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı’na İmamoğlu damgası!

Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı’na İmamoğlu damgası!

Galatasaray'ın Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak yaptığı konuşmada Ekrem İmamoğlu’na destek verdi.

A+A-

Galatasaray’ın Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşma yapan Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak Ekrem İmamoğlu’na destek sözleriyle toplantıya damga vurdu. 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinin yeniden yapılacağını hatırlatan Kozak, “23 Haziran’da, şampiyonluğumuz da dahil her şey çok güzel olacak. Aynen İmamoğlu’nun söylediği” gibi diyen Kozak; ”Tanrı, İmamoğlu’nu bu memlekete bağışladı. Allah yardımcısı olsun. İnşallah o gün 23 Haziran akşamı yalnızca biz değil Türkiye’nin bayram yapacağı bir akşam olacak. Bunu gönülden temenni ediyorum. Hepimize düşen görev var. Tutacağız kulağından gelmeyeni de götüreceğiz. 23 Haziran’da noktayı koyacağız. Memleketin kurtuluşunu, çoluğumuzun çocuğumuzun geleceğini tek çıkış yolu 23 Haziran’da bir zafer kazanmasıdır bu genç delikanlının. Allah onun da yardımcısı olsun, memleketin de yardımcısı olsun, hepimizin de yardımcısı olsun. Sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Kozak’ın bu konuşması salondakiler tarafından alkış alırken, konuşmanın ardından Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun “Umarım bu son divan toplantımız olmaz” esprisi de salonda gülüşmelere sebep oldu.