Trabzonspor'daki geleceği merak konusu olan Uğurcan Çakır için flaş bir açıklama yapıldı.

Uğurcan Çakır'ın Trabzonspor'da kalacağı iddiaları basında yer etmeye başlarken gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi. Trabzonspor'un eski başkanı, "Uğurcan Çakır kesin kaldı diyemeyiz" ifadelerini kullandı.

UĞURCAN ÇAKIR'IN HAYALİ PREMİER LİG

Hayalinin İngiltere Premier Lig'de oynamak olduğunu belirten Uğurcan Çakır, başta Fulham olmak üzere birçok takımın gündemine girmişti. Ancak Trabzonspor, Uğurcan Çakır için beklediği transfer teklifini bir türlü alamamıştı.

TRANSFERLE İLGİLİ FLAŞ İDDİA!

Başarılı kalecinin yeni sezonda da Trabzonspor'da kalacağı düşüncesi oluşmaya başlamışken Bordo-Mavili kanattan çok çarpıcı bir açıklama geldi. Sporx'e konuşan Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Uğurcan Çakır'la ilgili flaş ifadeler kullandı.

UĞURCAN ÇAKIR TRANSFERİNE AÇIK KAPI BIRAKTI

"Uğurcan Çakır için henüz kaldı diyemeyiz" ifadelerini kullanan eski asbaşkan, milli eldivenin transferi için açık kapı bıraktı. Trabzonspor'un kaleci arayışında olduğunu belirten Hacısalihoğlu, Uğurcan Çakır'ın gitmesi durumunda 1 numaraya takviye yapılacağını dile getirdi.

"O TAKIMIN HER ŞEYİ"

Uğurcan Çakır'ın takımın her şeyi olduğunu belirten eski yönetici, "Onun gitmesini bir yandan isterken, bir yandan da Trabzonspor'a eksiklik yaratacağı için istemiyorum" ifadelerini kullandı.