1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe cephesinden Trabzon vekiline FETÖ suçlaması!
Fenerbahçe cephesinden Trabzon vekiline FETÖ suçlaması!

Fenerbahçe cephesinden Trabzon vekiline FETÖ suçlaması!

Ali Koç'un Trabzonspor'u hedef alan suçlamalarından sonra açıklamalarda bulunan milletvekili Salih Cora'ya FETÖ suçlaması geldi.

A+A-

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, takımın ekonomik yönünde batakta olduğuna dair düzenlediği basın toplantısında Trabzonspor'u hedef almıştı. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da Ali Koç'a "Başarısızlıklarına kılıf bulmak için hedef saptırmakta." yanıtını vermişti.


Bu tartışma üzerine Fenerbahçe taraftar sayfası 12numaraorg, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'nın “Türkçe olimpiyatlarındayız. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.Duygulanmanak mümkün değildir” tweetini gündeme getirerek, Cora’nın öğretmen ablası Emine Ay’ın, FETÖ kapsamında meslekten ihraç edildiğini duyurdu.
 

Bu paylaşıma da tepki gösteren Cora; "Geçin bu işleri! Fetö den ihraç edilmiş bir tane CORA soyadlı memur yoktur. Ama fetönün ihraç ettiği kumpas kurduğu “CORA” soyadlı komutanlar vardır. Siz fetöcü savcılarla halı saha maçı yaparken biz kumpas davalarında avukatlık yapıyorduk. İşinize bakın. Hadi hadi başka kapıya..." diye yazdı.
 

Daha sonra gelen cevaplarda Fenerbahçeli taraftarlar, Cora'nın ablası Emine Ay'ın soyadı farklı olduğu için vekilin kelime oyunu yaptığını ileri sürdü.