1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fatih Tekke Trabzonspor’da göreve başlıyor mu?
Fatih Tekke Trabzonspor’da göreve başlıyor mu?

Fatih Tekke Trabzonspor’da göreve başlıyor mu?

Fatih Tekke'nin Trabzonspor'da göreve başlayacağı iddia edilmişti. Deneyimli teknik adam iddianın yanıtını 61trabzonhaber'e verdi.

A+A-

61trabzonhaber-spor servisi

Trabzonspor’da teknik direktör Hüseyin Çimşir’le yolların ayrılmasının ardından bordo mavili takımın başına kimin geçeceği henüz resmi olarak belli olmuş değil.

Abdullah Avcı isminin ön plana çıktığı bordo mavililerde alternatif olarak Robert Prosinecki ile görüşme yürütüldüğü biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde basında çıkan Trabzonspor’un başına geçmesi halinde Abdullah Avcı’nın ekibine Fatih Tekke’nin de dahil edileceği haberlerinin gerçeği yansıtmadığı öğrenildi. 61trabzonhaber’e konuşan Trabzonspor’un efsanesi ve deneyimli teknik direktör Fatih Tekke bu iddiayı yalanlarken şu ifadeleri kullandı:

“İstanbulspor’la devam edeceğim. Sözleşmem devam ediyor. Trabzonspor’dan teklif almadım. Alsam da yardımcı hocalık yapmam. Çok kolay bir şampiyonluğu kaçırdı Trabzonspor. Şampiyon olunmalıydı.  Trabzonspor’da liyakat sorunu var. Ne yazık ki futbol adamları siyasetçi, siyasetçiler futbol adamı olmuş.”