Süper Lig'in 7. Haftasında Trabzonspor, sahasında Pendikspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından karşılaşmayı değerlendiren Erman Özgür ''Trabzonspor'un bu sezonki en büyük hastalığı istikrarsızlık'' dedi.

Özgür, ''Trabzonspor'un bu sezonki en büyük hastalığı istikrarsızlık olacak. Bugün burada galibiyetini konuşacağız, bir hafta sonra beraberliğini, ondan sonra bir mağlubiyetini, iki galibiyet daha... Bu istatistik bir tehlike. Demek ki sen öne geçtiğin maçta istediğin oyunu oynayabiliyorsun. Bugün Pendikspor değil de bir parça daha kadro kalitesi yüksek bir takım olsa beraberliği çıkarabilirdi.

İstersen ilk yarı 5-0'ı bul, topu rakibe vermenin bir bahanesi yok Trabzonspor gibi büyük bir camianın. Güçlü oyun var mı Trabzonspor'da? Yok. Skor tabelasından bağımsız olarak konuşacak olursak bu oyunu sağlayacak dört oyuncu vardı sahada ancak üçü çok kötü oynadı. Hakem penaltıyı çalsa bana göre çalınabilir, Trabzonspor'un pozisyonu olsa bence çalardı. O penaltıyı çalsa maç 2-2 olabilir ve sen de 10 kişi kalırsın. Bu ligin en zayıf kadrolarından birine karşı kazanırken hala burada hakem tartışıyorsak şapkayı önüne koyup düşüneceksin'' İfadelerini kullandı.