1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Emre Belözoğlu’na fırça uzatan adamdan açıklama!
Emre Belözoğlu’na fırça uzatan adamdan açıklama!

Emre Belözoğlu’na fırça uzatan adamdan açıklama!

Emre Belözoğlu'na İzlanda'da fırça uzatan adam bunu neden yaptığını açıkladı.

A+A-

A Milli Takımımızın İzlanda’da karşılaştığı skandal uygulamaların ardından Emre Belözoğlu’nun röportaj yaptığı sırada fırça uzatarak gündeme oturan Belçikalı adam açıklama yaptı.

26 yaşında olduğu öğrenilen Belçikalı Corentin Siamang, bunu sadece mizah amaçlı yaptığını ve hiçbir art niyetinin olmadığını belirterek şunları söyledi:

"Arkadaşlar İzlanda'da başıma çılgın bir şey geldi. Belçika'ya olan uçağımı beklerken, Türkiye Milli Takımı'nın havaalanına geleceğini kazara duydum. Aniden çantamdaki bulaşık fırçasıyla gazeteci taklidi yapmak aklıma geldi.

Milli takım kaptanı ile röportaj yapmak için güvenlik tarafından fark edilmemeyi başardım. Gazeteciler ise ne yazık ki beni kaptanlarına tuvalet fırçası ile soru sorduğumu düşündü. Skandal bir anda bütün Türk kanallarında ve Türk medyasındaydı! Hatta olay daha ileri gitti ve Dışişleri Bakanı tweet bile attı.

Bu çılgınlık sona ermedi ve taraftarlar 'kaptanlarına tuvalet fırçası uzatmamı' kabul edilemez ve utanç verici buldu ve sosyal medyada beni aramaya koyuldu. Şansıma bir milyon takipçili bir sayfa bir İzlandalıyı günah keçisi olarak belirledi. Adamcağızın hesabına binlerce nefret mesajı gönderildi.

Ayrıca üç saat beklemelerinin benimle bir alakası yok! Yani gençler sakin olalım, tuttuğum bir tuvalet fırçası değil, (temiz) bir bulaşık fırçası, bu mizahtır, ona hakaret etmedim, bir insana bulaşık fırçası ile yaklaşmamı yasaklayan bir kanun da yok, ona basitçe 'Fransa karşısındaki büyük maçtan sonra nasıl hissediyorsunuz' diye sordum. Son olarak bulaşık fırçası mikrofon olarak kullanmak için tuvalet fırçasından daha uygun!"