1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Doktor Mahmut Arslan'dan Kılıçdaroğlu özrü
Doktor Mahmut Arslan'dan Kılıçdaroğlu özrü

Doktor Mahmut Arslan'dan Kılıçdaroğlu özrü

Geçtiğimiz hafta kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hakarette bulunan ve büyük tepki gören Trabzonlu beyin cerrahı doktor Mahmut Arslan, 61trabzonhaber.com haber servisine konuştu.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Dr. Mahmut  Arslan, çok duygu yüklü olduğu bir anda  yaptığı bu paylaşımdan  çok pişman olduğunu ifade ederek; “Özür diliyorum. Bedelini ödemeye hazırım, ödüyorum da”  dedi.

61Trabzonhaber.com  haber merkezine konuşan  Dr. Mahmut Arslan şunları  söyledi:

“CHP  Türkiye’nin en köklü partisidir. Yaptığım paylaşımdan çok pişmanım. Özür diliyorum. Özellikle  şehitlerden dolayı çok duygulu bir insanım. Uzun yıllar Van’da çalıştım. Dağlıca şehitlerini kendi ellerimle kefenledim. Şehitler söz konusu olduğunda   duygularımı kontrol edemiyorum. Bana hakaret edilsin,  küfredilsin önemli değil ama şehitler için çok hassas bir yapım var. Bunları söylerken yaptığım ve bana yakışmayan paylaşıma  mazeret  üretmiyorum. Ben pişmanım ve hem CHP Genel başkanından  hem CHP’li  dostlarımdan  özür diliyorum. Bizler toplumun önünde yer alan insanlar olarak  daha soğukkanlı ve daha örnek davranmalıyız. Asla partizan  değilim. Ben CHP’ye de oy vermiş bir insanım. Bunu çevrem  bilir. Maksadını çok aşan bu  paylaşımı nasıl yaptığımı inanın hatırlamıyorum. Bir anlık öfke, bir anlık boş bulunmak  gibi bir şey”.

Medical Park hastanesinde ki görevinden alınan Dr. Mahmut Arslan bu konuya ilişkin olarak da;  “Sayın Muharrem Usta’ya bu konuda çok baskı oluştu. O da yapması gerekeni yaptı. Aldığı karara  saygı duyuyorum. Bedel varsa onu ödeyeceğiz”  dedi.