1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Doktor, Kılıçdaroğlu’nun annesine küfretti!
Doktor, Kılıçdaroğlu’nun annesine küfretti!

Doktor, Kılıçdaroğlu’nun annesine küfretti!

Trabzon’da ilginç bir olay yaşandı. İlginç olduğu kadar insanları şok eden olayda, doktor Mahmut Arslan, Kılıçdaroğlu’nun ölmüş annesine küfretti.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzon’da,  toplumumuzun nereye doğru gittiğini sorgulamayı gerektiren bir olay yaşandı. Muharrem Usta’ya ait Medical Park hastanesi doktorlarından Mahmut Arslan,  sosyal medya hesabından yaptığı haddini aşan  paylaşımla, herkesi  şoka uğrattı. Kemal Kılıçdaroğlu’na  yapılan saldırı ile ilgili paylaşımda  bulunan doktor Mahmut Arslan,  CHP liderinin ölmüş annesine küfretti. Bu olaya şahit olanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz  dönemlerde,  bir doktorun yani eğitim görmüş bir insanın bu şekildeki çirkin bir paylaşımda bulunması, ‘nereye gidiyoruz’ sorusuyla birlikte, ‘her okuyan adam olabilir mi?’ sorusunu da beraberinde getirdi. Doktor Mahmut Arslan’ın bu paylaşımı, artık toplumda liyakatin kalmadığı, çıkar uğruna her tür çirkefliğin yapılmasının mubah sayıldığına en güzel örnek olacak türden. Görüşü ne olursa olsun, insanların kutsallarına küfretmekte bir beis görmeyen doktor Arslan için yetkililerin gerekli soruşturmayı başlatmasına,  toplumumuzun yarınları için çağrıda bulunuyoruz.

58793226_317367898924068_4008896176001646592_n.jpg

Öte yandan Trabzonspor eski Başkanı ve Medical Park Hastaneleri ortaklarından Muharrem Usta sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak, bu kişinin işine son verildiğini duyurdu.

adsiz-002.png

Ayrıca Dr. Mahmut Arslan gelen tepkilerin ardından bu küfürlü paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırdı.