1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Deschamps’tan Türkiye maçı öncesi açıklamalar!
Deschamps’tan Türkiye maçı öncesi açıklamalar!

Deschamps’tan Türkiye maçı öncesi açıklamalar!

Fransa milli takımı teknik patronu Deschamps, düzenlediği basın toplantısında maç öncesi açıklamalar yaparak, Türk milli takımı için önemli ifadeler kullandı.

A+A-

Yarın akşam Türkiye  ile karşılaşacak olan Fransa’nın teknik direktörü Didier Deschamps, düzenlediği basın toplantısında Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu ve Şenol Güneş’ten söz etti.

Eleme gurubunda Türkiye ile oynayacakları maçın, gurup liderini belirleme anlamında önemli bir karşılaşma olabileceğini söyleyen Didier Deschamps, Türkiye karşısında favori gösterilseler dahi, işi sıkı tutacaklarını söyledi.

Fransız teknik adam, Türk milli takımının genç bir ekip olduğunu ama etkili ayaklara sahip olduğunu da ifade ettiği basın toplantısında, “Şenol Güneş’i çok iyi tanıyorum. Beşiktaş ile 2 yıl üst üste şampiyon oldu. Dünya Kupası’nda üçüncülüğü var. Çok başarılı bir teknik adam. Genç bir ekibi var ama tecrübeli isimler de var. Yetenekli ayaklara sahip Türk milli takımı. Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu gibi isimler hücum anlamında çok etkili ve önemli oyunular”  dedi.