1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Demirkol’dan ilginç tespitler!
Demirkol’dan ilginç tespitler!

Demirkol’dan ilginç tespitler!

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol’a  göre Fenerbahçe’nin Trabzon maçında hiçbir oyun planı yoktu. Demirkol, A. Kadir ve Yusuf’un performansı için de ilginç bir cümle kurdu. 

A+A-

61trabzonhaber- Spor Servisi- Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta  yaptığı değerlendirmede, Fenerbahçe Trabzonspor maçını analiz etti.

Trabzonspor’un bu sezonki performansının alkışlanması gerektiğini ifade eden Mehmet Demirkol’a göre Fenerbahçe’nin, Trabzon karşısında  hiçbir oyun planı yoktu. Demirkol; “Fenerbahçe bu sezon çok kötü. Trabzon maçında da hiçbir oyun planları yoktu. Tek oyun planını Valbuena yarattı. Siz Trabzonspor olarak Valbuena gibi bir oyuncuyu  kalenizin önüne çekilerek durdurmaya çalışırsanız, bedel ödersiniz ve ödediniz de. Oysa Trabzonspor Valbuena’yı ileri de karşılayıp kaleye yaklaştırmamalıydı. Bunu yapabilse üç puan alacaktı. Trabzonspor’un gençleri de oyunda kalmayı öğrenecekler. Bunlar tecrübe işi. Öyle işler yapacaklar ki  hoca onları dışarı almayı aklından bile geçirmeyecek. A. Kadir ve Yusuf enfes bir gol attı. Ama ‘hocam bizi dışarı alma’ dedirtecek bir performans ortaya koyamadılar.” dedi.