1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Çoruh Edaş ailesi, iftarda basınla buluştu!
Çoruh Edaş ailesi, iftarda basınla buluştu!

Çoruh Edaş ailesi, iftarda basınla buluştu!

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Bölge Müdürlüğü, TEDAŞ yetkililerini ve Trabzon basınını geleneksel iftar yemeğinde konuk etti.

A+A-

Cephanelik Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinin ev sahipliğini Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Mehmet Aydın ve Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Trabzon İl Müdürü Osman Aydın yaparken ramazan ayının manevi havası eşliğinde hoşça vakit geçirildi…

Açılış konuşmasına tüketici odaklı çalışmalarının altını çizerek başlayan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Mehmet Aydın: “Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde 1 milyon 369 binden fazla tüketiciye hizmet veriyoruz. 2018 yılında hedeflediğimiz başarıya ulaşmış olup 2019 yılında da hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sektör değerlerine katkı sunan hizmet ağımızda tüketici memnuniyeti en önemli dinamiğimizdir. Ramazan ayı vesilesi ile bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sofralarımıza otururken yoğun iş temposunda sergiledikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür eder, sevdiklerinizle birlikte nice güzel bayramlar geçirmenizi temenni ederim” dedi.