AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, tüm İslâm aleminin Ramazan bayramını tebrik ederek, “Bayramın bilhassa Filistin coğrafyasında batıl karşısında Hak mücadelesi veren kardeşlerimize olmak üzere tüm dünya coğrafyasında kanayan yaralara merhem, barış ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Ümit Özdağ'ı eleştiren Oktay Saral, AYM kararını örnek gösterdi Ümit Özdağ'ı eleştiren Oktay Saral, AYM kararını örnek gösterdi

BURUK BİR BAYRAM

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Çebi mesajında bayram günlerinin birlik ve beraberliğin doruğa ulaştığı günler olduğunu söyleyerek “Sevgi, barış, kardeşlik ile dayanışma duygularının yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğimizin pekiştirildiği bir Ramazan Bayramı'na ulaşmanın heyecanı içerisindeyiz. Ancak, Mescid-i Aksa’da işgalci İsrail güçlerinin saldırısına maruz kalan, iman ve kıble davasında canını fedâ eden Filistinli kardeşlerimizin acısı kalbimizde; sevincimiz buruk, yüreğimiz yangın yeri. Şehit olan Filistinli kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralanan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

HAYIRLI BAYRAMLAR

Tüm İslâm aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Çebi, “Bayramın tüm dünya üzerinde hayatları acı ve gözyaşından ibaret tüm insanlara huzur ve neşe getirmesini; gözyaşlarına deva, kanayan yaralara merhem olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı. Sokağa kısıtlaması nedeniyle geçtiğimiz yıl olduğu gibi sevdiklerimizin uzağında bir bayram daha geçireceğimizi hatırlatan Çebi, şunları kaydetti: “Gönül isterdi ki bu bayramı sevdiklerimiz yan yana, birlik ve beraberlik içerisinde geçirelim. İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle bu bayramı da evimizde geçireceğiz.  Birbirimizden uzakta da kalsak kardeşlik bağlarımızı güçlendireceğiz, birlik ve beraberliğimizi diri tutacağız. Şehrimize, ülkemize ve tüm İslâm coğrafyasının bayramı mübarek olsun, hayırlı bayramlar.”